Ešte stále nakupujete autosúčiastky, náhradné diely, alebo akékoľvek príslušenstvo do auta, v klasických kamenných obchodoch? Že si to inak neviete predstaviť? Chyba!

Hand with wrench. Auto mechanic in car repair

E-shopov – internetových obchodov, zameraných na príslušenstvo pre autá, motorky a akékoľvek autodiely, ktorými si môžete svojich štvorkolesových miláčikov vylepšiť, upraviť, alebo aspoň skontrolovať, pribudlo za posledných pár rokov, na Slovenskom trhu, obrovské množstvo. A priviali svieži vietor zmien.

O tom, že e-shopy čím ďalej tým viac dobiehajú a stále častejšie aj predbiehajú, v ponuke auto-moto výbavy, kamenné predajne, sa presvedčili už tisícky zákazníkov. V predaji náhradných dielov, autodiagnostiky a servisných dielov pre autá, ale aj náhradných dielov a súčiastok pre motorky, (pokojne aj traktory) už aj na Slovensku udávajú trendy internetové obchody.

Prečo? Pretože benefity sú lákavé a hmatateľné. Veď kto by nechcel ušetriť. Zabudnite na zdĺhavé a drahé nakupovanie v kamenných prevádzkach či autoservisoch. V dnešnej, internetovej dobe, je už predaj náhradných dielov a autosúčiastok u rôznych “majstrov” a známych “servisákov” na ústupe.

Car mechanic changing tire.

Kamenné predajne sa síce stále odvolávajú na “osobný kontakt so zákazníkom”, ale povedzme si úprimne, ten už dnes, v čase sociálnych sietí, rôznych odborných fór a podobne, nie je pri samotnom predaji až taký dôležitý. Cena, rýchla dostupnosť a komfort pri nakupovaní, ale aj platení, to je to, na čo pozerá zákazník aj pri nákupe náhradných dielov, či iných auto-moto súčiastok.

Pridaj komentár